Niedziela 28.04.2024

ROK SZKOLNY 2023/2024

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 10 w Pruszkowie ogłasza konkurs dla wszystkich klas na "Figurkę bożonarodzeniową".

Integracja zespołów klasowych.
Rozwijanie kreatywności wśród dzieci i młodzieży.
Rozwijanie umiejętności współpracy w grup

Uczestnicy konkursu:  klasy 0-III         klasy IV-VI          klasy VII-VIII

Termin składania prac:      28.11.2023r.

Rozstrzygnięcie konkursu 30.11 2023r.

Przebieg konkursu i kryteria oceniania: klasy podczas wspólnych zajęć szkolnych wykonują dowolną techniką przestrzenną figurkę związaną w Bożym Narodzeniem (Mikołaj, bałwanek, choinka, aniołek, Śnieżynka). Figurki muszą mieć ok 1 metra wysokości.
Prace muszą być wykonane samodzielnie przez uczniów. Pomoc nauczyciela lub innych osób dorosłych jest dozwolona w niewielkim zakresie i dotyczy głównie klas młodszych.

Komisja konkursowa będzie oceniała: wkład pracy uczniów bez pomocy dorosłych, kreatywność, pomysłowość, estetykę wykonania, oryginalność.

Nagrody: w kategorii klas 0-III i IV-VI zostaną wybrane po 3 nagrody w postaci vouchera do zrealizowania w wybrany przez klasę sposób w wysokości: I miejsce - 250 zł II miejsce - 200 zł III miejsce - 150 zł.
W kategorii klas VII-VIII zostaną wybrane 2 nagrody w postaci vouchera do zrealizowania w wybrany przez klasę sposób w wysokości: I miejsce - 250 zł wyróżnienie- 200 zł.
Dodatkowo wszystkie klasy otrzymają punkty w konkursie Super Klasa. Nagrodzone klasy swoje wydatki rozliczają z Radą Rodziców paragonami lub fakturami z miejsca w którym realizowały nagrodę.

ROK SZKOLNY 2022/2023

WIELKANOCNY KONKURS
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 10 w Pruszkowie ogłasza konkurs dla wszystkich klas "Najpiękniejszy wianek wielkanocny".
Cele konkursu:
- Integracja zespołów klasowych.
- Rozwijanie kreatywności wśród dzieci i młodzieży.
- Rozwijanie umiejętności współpracy w grupie.
- Przybliżenie wielkanocnych tradycji.
Uczestnicy konkursu:
- klasy 0-III
- klasy IV-VI
- klasy VII-VIII
Termin składania prac: 31.03.2023
Rozstrzygnięcie konkursu: 03.04.2023
Przebieg konkursu i kryteria oceniania:
Klasy podczas wspólnych zajęć szkolnych ozdabiają dowolną techniką otrzymaną od Rady Rodziców styropianową obręcz. Prace muszą być wykonane samodzielnie przez uczniów a w przypadku klas młodszych przy niewielkiej pomocy nauczyciela. Komisja konkursowa będzie oceniała: kreatywność, pomysłowość, estetykę wykonania, oryginalność.
Nagrody:
W kategorii klas 0-III i IV-VI zostaną wybrane po 3 nagrody w postaci vouchera do zrealizowania w wybrany przez klasę sposób w wysokości:
II miejsce - 200 zł
III miejsce - 150 zł
wyróżnienie - 200 zł
Dodatkowo wszystkie klasy otrzymają punkty w konkursie Super Klasa.

BOŻONARODZENIOWY KONKURS

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 10 w Pruszkowie ogłasza konkurs dla wszystkich klas "Najpiękniejsza bombka świąteczna".
Cele konkursu:
- Integracja zespołów klasowych.
- Rozwijanie kreatywności wśród dzieci i młodzieży.
- Rozwijanie umiejętności współpracy w grupie.
- Pielęgnacja tradycji bożonarodzeniowych.
Uczestnicy konkursu:
- klasy 0-III
- klasy IV-VI
- klasy VII-VIII
Termin składania prac: 15.12.2022r
Rozstrzygnięcie konkursu: 16.12.2022r
Przebieg konkursu i kryteria oceniania:
Klasy podczas wspólnych zajęć ozdabiają dowolną techniką otrzymaną od Rady Rodziców styropianową bombkę (1sztuka).
Nagrody:
II miejsce - 200 zł
III miejsce - 150 zł
wyróżnienie- 200 zł
Dodatkowo wszystkie klasy otrzymają punkty w konkursie Super Klasa.
Nagrodzone klasy swoje wydatki (voucher) rozliczają z Radą Rodziców paragonami lub fakturami z miejsca w którym realizowały nagrodę.
Prace wychowawcy przekazują do oceny Radzie Rodziców.