Środa 16.10.2024

RODZIC EKSPERTEM

Bardzo cenimy sobie udział rodziców w życiu naszej szkoły, w związku z tym pragniemy, aby rodzice mieli realny wpływ na podejmowane działania. Widzimy rodziców jako ekspertów w różnych dziedzinach.

Projekt „Rodzic ekspertem"  pozwoli naszym uczniom poznać zawody swoich rodziców. Udział rodziców we wspólnych spotkaniach z dziećmi  w postaci „Eksperckich wizyt” polega na wspólnym uczeniu się, zabawie, opowieściach oraz dzieleniu się swoimi pasjami i pokazaniu jaki zawód wykonują.

W dniu 30 września 2024r., w ramach szkolnego projektu „Rodzic ekspertem” w klasie 3B odbyły się warsztaty z sensoceramiki przeprowadzone przez Panią Weronikę mamę Lei. Serdecznie dziękuję za ciekawe i kreatywne zajęcia.

W dniu 9 października 2024r. klasa 3B w ramach realizacji szkolnego projektu „Rodzic ekspertem na zajęciach „ odwiedziła Zespół Szkół nr 1 w Pruszkowie.Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły,Pana Ernesta i Pani Joanny mogliśmy poznać zawód technika energii odnawialnej oraz odwiedzić warsztat samochodowy i obserwować pracę mechanika samochodowego. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niezwykle ciekawe zajęcia.