Czwartek 09.05.2024

„ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM” XI edycja Akademii Bezpiecznego Puchatka MODA NA RECYKLING

XI edycja Akademii Bezpiecznego Puchatka

logo_bezpieczny_puchatekSzanowni Państwo,

Pierwszy okres nauki w nowej szkole i nowym środowisku to bardzo ważny etap w życiu dzieci. Wkraczają w zupełnie nowy, obcy świat, którego dopiero muszą się nauczyć. To także, czas, w którym dzieci stają się bardziej samodzielne, próbują nowych rzeczy, a ciekawość jest motorem ich działań.

Dlatego tak ważne jest, aby już od najmłodszych lat uczyć je zasad bezpieczeństwa i przekazywać wiedzę, która sprawi, że będą wiedziały, co zrobić w trudnych sytuacjach. Chcemy tę wiedzę przekazywać z Państwa pomocą, wierząc, iż wspólnymi siłami uda nam się to zrobić najlepiej.

OGÓLNOPOLSKI TEST BEZPIECZEŃSTWA

Po przeprowadzeniu zajęć, na podstawie pobranych materiałów, zapraszamy dzieci do udziału w OGÓLNOPOLSKIM TEŚCIE BEZPIECZEŃSTWA, który będzie aktywny na stronie Programu w październiku. Test składa się z 10 pytań, dotyczących zagadnień omawianych podczas lekcji. Wypełnienie Testu przez dzieci będzie możliwe zarówno w szkole podczas zajęć z Nauczycielem, jak i w domu pod opieką Rodziców.

PREZENTACJA_DLA_RODZICÓW.pdf