Czwartek 09.05.2024

O nas Regulaminy 2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia ruszyły pełną parą!

W ramach szkolnego wolontariatu przygotowujemy ozdoby świąteczne, które trafią do osób samotnych i potrzebujących.

GALERIA ZDJĘĆ

Wielkimi krokami zbliża się czas zadumy i refleksji nad przemijaniem. Będziemy wspominać tych, którzy odeszli, sprzątać groby i zapalać znicze. W tym szczególnym czasie wolontariusze naszej szkoły pod opieką p. I. Małkowskiej i p. A. Wojewódzkiej postanowili odwiedzić zabytkowy cmentarz na Tworkach. Głównym celem wizyty było posprzątanie zapomnianych grobów z zalegających liści i zapalenie na nich zniczy. Nasi wolontariusze z wielkim zaangażowaniem włączyli się w prace porządkowe i uporządkowali wiele zapomnianych grobów. Na koniec odwiedziliśmy mogiły poległych żołnierzy, powstańców Warszawy i osób cywilnych, które przeszły przez obóz Dulag 121.

Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i przekazali znicze serdecznie dziękujemy. Wszystkie zostały zapalone na uporządkowanych grobach.