Czwartek 19.07.2018

Szkoła z Klasą 2 SZKOŁA WSPÓŁPRACY AKTYWNA EDUKACJA Dążymy ku rozwojowi Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły". Projekt „Dziecięca akademia przyszłości" "Zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy poprzez e-logo" PROGRAM "OWOCE W SZKOLE" PROGRAM "SZKLANKA MLEKA" TENIS 10 – ŻYJ TENISOWO, GRAJ KOLOROWO Ogólnopolski Projekt Czytelniczy READ ON!

PROGRAM "SZKLANKA MLEKA"

KOLEJNY ROK Z PROGRAMEM "SZKLANKA MLEKA"

Program „Szklanka Mleka” jest jednym z dwóch programów w Polsce, które działając na dużą skalę, oferują dzieciom zdrowe produkty mleczne oraz owoce i warzywa, przyczyniając się do stopniowego skutecznego kształtowania ich nawyków żywieniowych. Utrwalony w dzieciństwie nawyk spożywania mleka czy owoców i warzyw będzie w przyszłości procentował i na trwałe wpisze się w dietę dorosłego człowieka.