Wtorek 16.10.2018

Aktualności

Zajęcia dodatkowe

 

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2018/2019

Klasy I-III

 

Nazwa zajęć

Liczba godzin

Klasy

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki

1

I-III

p. Barbara Barańska

Czwartek

8;55-9;40

4

Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego

1

I-III

p. Karolina Rzewuska

Wtorek

9;50-10;35

14

Terapia pedagogiczna

2

I-III

p. Agnieszka Wacławek

Piątek

 

Piątek

 

8;00-8;45

 

12;55-13;40

4

 

14

 

 

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2018/2019

 

Klasy I-VIII

 

 

Nazwa zajęć

Liczba godzin

Klasy

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

Koło taneczne

1

II a

p. Magdalena Włodarczyk

Poniedziałek

8;55-9;40

K

Koło polonistyczne/ortograficzne

1

II b

p. Ewa Niewiadomska

Poniedziałek

12;55-13;40

1

Koło matematyczne

1

II c

p. Beata Polakiewicz

Środa

15;50-16;35

4

Zajęcia matematyczno-informatyczne

1

V

p. Magdalena Rusak

Piątek

17:45-18;30

2

Koło polonistyczne

1

V

p. Estera Rol

Czwartek

16;45-17;30

6

Koło językowe

1

V

p. Ewa Bogdanowicz

Wtorek

14:00-14;45

5

Konsultacje z matematyki

1

VIII

p. Krzysztof Garbaty

Poniedziałek

8:00-8:45

9

Konsultacje z języka polskiego

1

VIII

p. Jolanta Zielińska

Wtorek

16;45-17;30

6

Konsultacje z języka angielskiego

1

VIII

p. Dorota Jaworska

Poniedziałek

Środa

14;55-15;40

14;55-15;40

5

11

 

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2018/2019

Klasy IV-VIII

 

Nazwa zajęć

Klasy

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

Koło teatralne                 

IV-VIII

p. Jolanta Zielińska

Wtorek

15;50-16:35

6

Koło dziennikarskie

IV-VIII

p. Agnieszka Wierzbowska

Środa

14:45-15;40

2

Koło szachowe

IV-VIII

p. Ewa Niewiadomska

Środa

14:45-15;40

 

SKS

IV-VIII

p. Marcin Wojciechowski

Poniedziałek

 

Czwartek

14:55-15;40

 

14:00-14;45

sala

Koło historyczne

IV-VIII

p. Jarosław Jeziorski

Czwartek

15;50-16;35

6

Konsultacje z języka niemieckiego

VII-VIII

p. Ewelina Ostrowska

Czwartek

14:00-14;45

2

Koło językowe

IV-VI

p. Ewelina Ostrowska

Czwartek

8;00-8;45

10

Koło naukowe

IV-VIII

p. Kinga Frąckiewicz

Środa

7;20-8;00

9

Terapia pedagogiczna

IV-VIII

p. Katarzyna Krajewska

Środa

15;00-15;45

16;40-17;25

14

Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego

IV-VIII

p. Estera Rol

Czwartek

15;50-16;35

6

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki

IV-VIII

p. Zofia Paluchowska

Piątek

15;50-16;35

9

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Pruszkowie
    ul. Pływacka 16
    05-800 Pruszków
  • 022 758 69 84

Galeria zdjęć

Mapa